Engineering For Kids
Engineering For Kids hangi ülkeye ait bir eğitim programıdır?

Engineering For Kids , fen, matematik ve teknoloji eğitimi alanlarında yoğun bir eğitim geçmişine sahip olan eğitimci Doğru Roberts'in fikri olarak 2009 yılında Amerika'da doğan bir eğitim merkezidir. 30 ülkede uygulanan Engineering For Kids eğitimleri,2015 yılından itibaren Türkiye’de de çocuklar ile buluşmaktadır.

Eğitim programları için yaş grupları nasıl kategorize edilmiştir?

Acemi Grup 4 -6 yaş
Çırak  Grup  7-10 yaş
Usta Grup 11-14 yaş 

Eğitimlerinizi kimler veriyor?

Eğitimlerimiz Fen Bilgisi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Eğitim programlarınız nelerdir ?

Makine, inşaat, kimya, uzay ve havacılık, elektrik mühendisliği deneylerinden oluşan eğitimlerimiz okul sonrası aktivite ve atölye konseptlerinde gerçekleştirilmektedir.
Okul sonrası aktivite programları 4 ve 8 haftadan oluşmaktadır ve periyodiktir. Acemi ve Çırak Grup için hafta içi saat 17:00 - 19:30, hafta sonu 11:00 - 12:30 saatleri arasında eğitimler yapılmaktadır. Atölyelerimiz hafta sonları Acemi Grup (4-6 yaş) için saat 13:00 - 14:00 arasında , Çırak Grup (7-10 yaş)için saat 15:00 -16:00 arasında gerçekleşmektedir.
Lütfen katilim için 1 gün önceden 0216 576 80 76 numaralı telefondan rezervasyon yaptırınız.

Atölye ve Okul Sonrası Etkinlik Programlarının Ücretleri Nedir?

Atölye ücretleri 60 TL + KDV'dir.
Okul Sonrası Etkinlik programları 4 hafta için 320TL + KDV , 8 hafta için 600 TL + KDV'dir.

Doğum günü yapıyor musunuz?

Çocuklar için farklı, bilimle dolu, hem eğlendirici hem öğretici doğum günü partileri düzenlemekteyiz. Parti paketlerimiz için bizleri 0216 576 80 76 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Sömestr ve Yaz dönemlerinde kamp yapıyor musunuz?

Evet, sömestir ve yaz dönemlerinde düzenlediğimiz kamplarımızda, bilim ve eğlence dolu programlar gerçekleştiriyoruz. Her dönemden … gün öncesinde kayıtlarımız açılmış oluyor. Sömestir ve yaz tatili kamp programlarının takvim sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Servisiniz var mı?

Servis hizmetimiz mevcut değildir.

Adresinizi tarif edebilir misiniz ?

Merkezimiz İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir' dedir. İçerenköy Carrefour Hal Yolu ile Kayışdağı Caddesi'ne bağlanır. Cadde üstünde Acıbadem Üniversitesi' nin karşısında yer alan, alt katında Yurt içi Kargo'nun olduğu binanın 2.katında yer almaktadır.

Farklı bir sorunuz var mı?

Bize her zaman turkey@engineeringforkids.net  & info@engineeringforkids.com veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.